SPORT
Fucsovics újabb háromszettes meccset nyert meg

Fucsovics Márton a második fordulóban is három játszmában győzött az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló keménypályás tenisztornán, így bejutott a legjobb 16 közé, ami először sikerült neki ATP 1000-es viadalon.

Végső búcsú Szepesi Györgytől

A Farkasréti temetőben szerdán elbúcsúztatták Szepesi Györgyöt, a július 25-én 96 éves korában elhunyt legendás sportriportert.

Babos: ezt elszúrtam

Babos Tímea keserűen nyilatkozott, miután kedden a nyitófordulóban kiesett a Cincinnatiben zajló keménypályás tenisztornán.

Cincinnati tenisztorna: Fucsovics bejutott a második fordulóba

Fucsovics Márton szoros mérkőzésen nyert az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló keménypályás tenisztorna nyitófordulójában és a legjobb 32 közé jutott.

Tizenkilenc csapat 132 versenyzője indul a Tour de Hongrie-n

Az előzetes rajtlista alapján 19 csapat 132 versenyzője áll rajthoz Siófokon a keddi prológgal rajtoló Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen.

Novemberben térhet vissza a pályára Tomori Zsuzsanna

Minden bizonnyal november végén léphet pályára ismét Tomori Zsuzsanna, a Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC válogatott kézilabdázója.

Verrasztó és Késely is a legjobb idővel döntős

Verrasztó Dávid 400 méter vegyesen, Késely Ajna pedig 400 méter gyorson egyaránt a legjobb idővel, míg a 4x100 méteres vegyesváltók közül a férfi a második, a női nyolcadik helyen jutott döntőbe a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokság csütörtöki zárónapján.

A klubok megegyeztek Thibaut Courtois átigazolásáról

A Chelsea és a Real Madrid egyezségre jutott a belga válogatott labdarúgókapus Thibaut Courtois átigazolásáról.

Hosszú Katinka aranyérmes 200 méter vegyesen az úszó Európa-bajnokságon

Hosszú Katinka aranyérmet nyert 200 méter vegyesen szerdán a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon.

Világrekord összegért igazol kapust a Chelsea brit lapok szerint

A kapusok esetében világrekordot jelentő 71,6 millió fontért (25,6 milliárd forint) igazolja le a Chelsea labdarúgócsapata Kepa Arrizabalagát a baszk Athletic Bilbaótól - jelentették egybehangzóan a szerdai brit lapok, amelyek szerint ezzel megnyílt az út Thibaut Courtois előtt, hogy a Real Madridba igazoljon Londonból.

Hosszú és Jakabos 200 méter vegyesen, Telegdy 200 méter háton elődöntős

Hosszú Katinka 200 méter vegyesen a legjobb, Jakabos Zsuzsanna a hatodik, míg Telegdy Ádám 200 méter háton a hetedik idővel került elődöntőbe a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokság keddi versenynapján.

Elszántan tekertek a XVIII. Zánkai 24 órás váltóverseny résztvevői

Embert próbáló, igazi kemény küzdelem várt a XVIII. Zánkai 24 órás váltóverseny résztvevőire, akik július 27-28-án méretették meg magukat a balatoni nyári főszezon egyik legjelentősebb hegyikerékpáros eseményén. A verseny az Erzsébet Üdülőközpont és Tábor Zánka közt zajlott.

Hosszú és Burián döntős 100 méter háton

Háromból két magyar jutott a keddi fináléba a hétfői elődöntőkből: Hosszú Katinka és Burián Katalin 100 méter háton sikerrel vette az akadályt, Cseh László 50 méter pillangón viszont kilencedik lett a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokságon.

Kapás Boglárka aranyérmes 200 méter pillangón

Kapás Boglárka aranyérmet nyert 200 méter pillangón a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokság hétfői versenynapján.

Hosszú, Cseh és Burián elődöntőbe, Késely döntőbe jutott az úszó Európa-bajnokságon

A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka első egyéni számában, 100 méter háton Burián Katalinnal együtt, Cseh László pedig 50 méter pillangón bejutott az elődöntőbe, míg Késely Ajna 1500-on a döntőbe a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokságon.

Skót vagy görög ellenfele lehet a Vidi FC-nek

A skót Celtic Glasgow vagy a görög AEK Athén lesz a Vidi FC ellenfele a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének negyedik fordulójában, amennyiben a székesfehérváriak a harmadik körben túljutnak a svéd Malmö csapatán.

Késely Ajna ezüstérmes 800 méter gyorson

Megszületett az első magyar érem a Glasgow-ban zajló multisport Európa-bajnokság úszóversenyein: Késely Ajna szombaton 800 méter gyorson második helyen végzett.

EL-selejtező - Kettős vereséggel búcsúzott az Újpest

Az Újpest búcsúzott a labdarúgó Európa Ligától, miután a selejtező második fordulójában az idegenbeli 4-0-s vereséget követően csütörtökön a hazai visszavágón 3-1-re kapott ki a spanyol Sevillától.

BL-selejtező - Egygólos győzelmével továbbjutott a Vidi

A Vidi FC továbbjutott a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójából, ugyanis az idegenbeli gól nélküli döntetlent követően szerdán a felcsúti visszavágón 1-0-ra legyőzte a bolgár Ludogorec együttesét.

Szektorbezárásra büntették a DVTK-t

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden szektorbezárásra büntette a DVTK-t.

Hosszú Katinka bemutatta új edzőjét és új klubjának stábját

A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka közösségi oldalain egy képpel illusztrálva bemutatta új edzőjét, Petrov Árpádot és az Iron Swim Kft. néven alakult úszóegyesületének stábját.

Magyar Nagydíj - Hamilton győzött és növelte előnyét

A címvédő és négyszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi, 33. Forma-1-es Magyar Nagydíjat, ezzel 24 pontra növelte az előnyét a pontversenyben a Mogyoródon másodikként záró, szintén négyszeres vb-győztes Sebastian Vettellel, a Ferrari német versenyzőjével szemben.

Először tekerték körbe a Földet egy keréken

Először tekerték körbe a Földet egy keréken, a rendkívüli teljesítményt egy brit fiatal vitte véghez, aki a hét végén érkezett célba, több mint három évvel az indulás után.

Magyar Nagydíj - Hamiltoné a pole pozíció az esős időmérőn

A címvédő és négyszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a 33. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzését, amelyet zuhogó esőben rendeztek meg a Hungaroringen.

Véget ért az 50. Kékszalag, 545 hajó teljesítette a távot

A rajthoz állt 681 hajóból 545 teljesítette a jubileumi 50. Kékszalag Erste Nagydíjat, amelyet a svájci Safram nyert meg - közölték a verseny szervezői az MTI-vel szombaton.

Magyar Nagydíj - Vettel új körrekorddal nyerte a harmadik szabadedzést

Saját maga tavaly felállított körrekordját megdöntve a négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája volt a leggyorsabb a 33. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombat kora délután rendezett harmadik szabadedzésén.

Schäuble: a német labdarúgó szövetség hibázott Özil ügyében

A Mesut Özil korábbi német válogatott labdarúgó körül kialakult közéleti vitában leginkább a német labdarúgó szövetséget (DFB) terheli a felelősség - foglalt állást a kérdésben Wolfgang Schäuble, a parlament alsóházának (Bundestag) elnöke a Madsack médiacsoport lapjaiban pénteken megjelent interjúban.

Magyar Nagydíj: Ricciardo volt a leggyorsabb az első szabadedzésen

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája autózta a leggyorsabb köridőt a 33. Forma-1-es Magyar Nagydíj pénteki első szabadedzésén.

Gyászszünettel kezdődnek a bajnoki mérkőzések Szepesi György emlékére

A szerdán elhunyt Szepesi György emlékére és tiszteletére egyperces gyászszünettel kezdődnek a hétvégén a bajnoki labdarúgó-mérkőzések Magyarországon.