Nem a puszta részvétel, hanem a minél jobb teljesítmény elérése vonzotta Fa Nándort a Vendée Globe szóló földkerülő vitorlásversenyen.

Márton Annáé az aranyérem Athénban

Márton Anna nyerte a női kardozók athéni világkupaversenyét.

Márton Anita idei legjobbjával győzött Birminghamben

Márton Anita idei legjobb eredményével, 18,97 méterrel győzött súlylökésben a birminghami fedett pályás atlétikai versenyen.

Vizes vb 2017: Molnár Péter is bíráskodik a pólótornán

Molnár Péter személyében magyar játékvezető is közreműködik a nyári, magyarországi vizes világbajnokság vízilabdatornáján.

Risztov Éva: rengeteget kaptam a sporttól, a sportolóktól, az edzőktől és a szurkolóktól

Rengeteget kaptam a sporttól, a sportolóktól, az edzőktől és a szurkolóktól, nagyon szép pályafutás volt az enyém - mondta az M4 Sport Sportreggeli című adásában hétfőn Risztov Éva, aki a múlt héten jelentette be visszavonulását.

Három magyar arany és négy bronz a Bocskai emlékversenyen

Három magyar jutott döntőbe, s mindhárom nyert is szombaton a 61. Bocskai István nemzetközi ökölvívó emlékversenyen Debrecenben.

Szánkó után bobban szeretne az olimpián indulni Pulai Imre

Miután szánkóval két olimpiára nem tudta megszerezni a kvalifikációt Pulai Imre olimpiai bajnok kenus, a 2018-as téli játékokra bobban tervezi a kijutást.

Risztov Éva hivatalosan is bejelentette visszavonulását

Hivatalosan is bejelentette visszavonulását Risztov Éva olimpiai bajnok úszó.

Fa Nándor: ez pályafutásom csúcspontja

Fa Nándor a pályafutása csúcspontjának nevezte, hogy 63 évesen 93 nap alatt teljesítette a Vendée Globe szóló földkerülő vitorlásversenyt, s a nyolcadik helyen ért célba.

Vendée Globe: Fa Nándor befutott

Fa Nándor a nyolcadik helyen végzett a Vendée Globe szóló földkerülő vitorlásversenyen; a magyar hajós szerdán délben ért célba a franciaországi Les Sables d,Olonne-ban 93 napos út után.

Fa Nándor kedden késő este célba érhet

Fa Nándor kitűnő tempóban halad, nyolcadik helyét senki sem veszélyezteti, s akár már kedden beérhet a célba a Vendée Globe szóló földkerülő vitorlásversenyen.

Hosszú Katinka aranyesőben úszott Nizzában

Hosszú Katinka a pénteki és szombati három-három elsőség után három aranyérmet nyert a nizzai nemzetközi úszóverseny vasárnapi befejező napján is, amelyen a férfiaknál ugyancsak avattak magyar győztest Verrasztó Dávid személyében.

Hosszú megint három számban győzött, nyert Kenderesi is

Hosszú Katinka a pénteki nyitónaphoz hasonlatosan szombaton is hat számban indult, s háromban nyert a nizzai nemzetközi úszóversenyen, ahol a férfiaknál is avattak magyar győztest Kenderesi Tamás személyében.

Szatmári András nyerte a kardozók padovai viadalát

Szatmári András nyerte a férfi kardozók egyéni világkupa versenyét Padovában.

Csaknem feljutott az elitcsoportba a magyar bandyválogatott

A B csoportos svédországi világbajnokságon másodikként végzett a magyar bandyválogatott, így nem jutott fel a legjobb nyolc csapatot tömörítő A csoportba.

Fa Nándor továbbra is a nyolcadik helyen, hatan már célban

Fa Nándor a céltól 2350 tengeri mérföldre, továbbra is a nyolcadik helyen vitorlázik a Vendée Globe szóló földkerülő versenyen, melyen hatan már célba értek.

Hosszú három, Cseh egy számot nyert Luxemburgban szombaton

Hosszú Katinka három, Cseh László egy aranyérmet szerzett a luxembourgi nemzetközi rövidpályás úszóverseny második napján.

Liu Shaoang duplázott a junior rövidpályás gyorskorcsolya vb-n

Három érem, közte két arany, továbbá három korosztályos világcsúcs a magyar mérleg az innsbrucki junior rövidpályás gyorskorcsolya-világbajnokság szombati napján.

Australian Open: Piros Zsombor junior bajnok

Piros Zsombor nyerte meg a juniorok versenyét a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon, mivel a szombati döntőben 4:6, 6:4, 6:3-ra legyőzte az izraeli Isai Olielt.

Piros Zsombor az Australian Open döntőjébe játszotta magát

A most mindössze 17 éves Piros Zsombor, közel 17 éve nem látott bravúrt hajtott végre, amikor egy zseniálisan szép játszmát követően bejutott a rangos világverseny döntőjébe, ahol így majd újra lesz miért szorítania a hazai tenisz szerelmeseinek.

Új földkerülő csúcs: 40 nap!

A Francis Joyon irányította öttagú francia csapat 40 nap alatt hajózta körbe a Földet, ezzel új világcsúcsot állított fel.

Fa Nándor tizedszer haladt át az Egyenlítőn

Fa Nándor a Vendée Globe szóló földkerülő vitorlásversenyen pályafutása során tizedik alkalommal haladt át az Egyenlítőn kedd este.

Magyar győzelem és továbbjutás az asztalitenisz Eb-selejtezőn

A magyar női asztalitenisz-válogatott negyedik mérkőzését is megnyerte a csapat Európa-bajnokság selejtezőjében, és így százszázalékos teljesítménnyel, csoportelsőként kvalifikálta magát a szeptemberi luxemburgi kontinenstornára.

Ötméteresekkel győzött a magyar női vízilabda válogatott az olaszok ellen

Ötméteres párbajban nyerte meg mérkőzését a magyar női vízilabda-válogatott az olaszok legjobbjai ellen a világliga-sorozat európai csoportselejtezőjének keddi játéknapján, Budapesten.

Lemondott Bernie Ecclestone

Lemondott Bernie Ecclestone, a Forma-1 vezérigazgatója. Chase Carex lépett a helyébe.

Rooney csak megelőzte Charltont

A 94. percben mentett pontot a Stoke City otthonában a Premier League 22. fordulójában. Ez volt a kerek 250. találata.

Kleinheisler a Ferencvároshoz kerül

Kleinheisler László a tavaszi idényre a Ferencváros labdarúgócsapatához kerül.

Háromgólos egri férfi vízilabda BL győzelem a Hannover ellen

Az Eger három góllal nyert a Hannover ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

Fa Nándor átjutott a viharzónán

Továbbra is a nyolcadik helyen halad Fa Nándor a Vendée Globe földkerülő vitorlásversenyen.

Először nyert a magyar válogatott a férfi kézilabda-vb-n

A magyar férfi kézilabda-válogatott 34-29-re legyőzte Chile csapatát a franciaországi világbajnokság C csoportjának harmadik fordulójában, hétfőn Rouenban.