DÖNTŐ
Kajak-kenu vb - A magyar női kajaknégyese aranyérmes, férfi bronzérmes 500 méteren

A magyar versenyzők egy-egy arany-, ezüst- és bronzérmet gyűjtöttek a vasárnap kora délutáni döntőkben a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon.

Kajak-kenu vb - Három arany szombaton, Kozák duplázott

A magyar versenyzők három aranyérmet szereztek a szombati döntőkben a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon.

Világbajnok Franciaország, 4-2-re győztek a horvátokkal szemben

Franciaországnak hetedik nemzetként a világon - 20 évvel ezelőtt - sikerült elnyernie a mindent jelentő trófeát, azóta várnak újra erre a pillanatra, míg Horvátország történelme során soha nem jutott el a döntőig, így hatalmas lehetőség ez az újoncoknak, hiszen ők lehetnek a kilencedik nemzet, akiknek sikerül világbajnoki címet szerezniük, ha most jól szerepelnek.

Európa Liga - Ezüstérmes a magyar női röplabda válogatott

A magyar női röplabda-válogatott 3-0-ra kikapott Bulgária csapatától, így ezüstérmet szerzett az arany Európa Liga budapesti négyes döntőjében.

Balázs-Piri Soma, Beke Márk és Ninh Duc Hoang Long nyertek a Virtuózok döntőjében

A kicsik korcsoportjában Balázs-Piri Soma (zongora), a tiniknél Beke Márk (harsona), a nagyok között pedig Ninh Duc Hoang Long (magánének) győzött a Virtuózok, a közmédia klasszikus zenei tehetségkutatója pénteki döntőjében.

Fölszállott a páva - Az öt továbbjutóval kialakult a döntő mezőnye

Az öt továbbjutóval kialakult a Fölszállott a páva című népzenei és néptáncos tehetségkutató műsor döntőjének mezőnye.

Döntőben a jubiláló Kammerer vezette négyes

A Kammerer Zoltán vezette 1000 méteres férfi kajaknégyes remek futamgyőzelemmel mutatkozott be pénteken a csehországi Racicében zajló kajak-kenu világbajnokságon, és sikerének köszönhetően kihagyhatja a délutáni középfutamot, s már készülhet a vasárnapi döntőre.

Ezüstérmes a magyar férfi vízilabda-válogatott

A horvát válogatott nyerte a férfivízilabda-tornát, miután a döntőben 8-6-ra legyőzte a magyar csapatot.

A Margitszigeten lesz a férfi vízilabdatorna döntője

Az eredetileg kijelölt helyszínen, a margitszigeti Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában rendezik a magyarországi vizes világbajnokság férfi vízilabdatornájának szombati döntőjét, a Magyarország-Horvátország mérkőzést.

A vizes világbajnokság kedd esti úszóprogramja - Cseh László a második, Kenderesi Tamás a harmadik legjobb idővel jutott döntőbe

A budapesti vizes vb kedd esti programjában hat magyarnak szurkolhatunk az elődöntőkben, illetve döntőkben. Kozma Dominik férfi 200 méter gyorson, Kapás Boglárka és Késely Ajna női 1500 méter gyorson, Hosszú Katinka női 200 méter gyorson, Cseh László és Kenderesi Tamás férfi 200 méter pillangón indul.

A Manchester United nyerte a labdarúgó Európa Ligát

A Manchester United nyerte a labdarúgó Európa Ligát: az angol csapat szerda este a stockholmi döntőben 2-0-ra győzte le a holland Ajax Amsterdam együttesét.

Izgalmasra sikerült a hoki-vb döntője

Kanada és Svédország egy végletekig kiélezett mérkőzést biztosított a jégkorong szerelmeseinek.

Hatalmas küzdelem után BL győztes a Győr

A Győri Audi Eto színvonalas, és izgalmas meccsel izzasztotta meg nézőit, és nyerte meg a BL döntőt a macedón Vardar ellen.

Szombaton lesz A Dal döntője

Szombaton eldől, melyik dal és előadó lesz A Dal 2017 nyertese. A döntőben - amelyet a Duna és a Duna World csatorna élőben közvetít - extra produkcióként fellép a tavalyi győztes, Freddie, valamint Molnár Ferenc Caramel, a zsűri egyik tagja.

A „legek versenye” lett a 2016-os PénzSztár verseny döntője

A 2016. évi PénzSztár címet és a fődíjakat a tizedikes debreceni gimnazistákból álló Mon(k)ey Managers csapat szerezte meg, míg második helyen a határon túli Szatmárnémetiből érkezett Stockholders csapat végzett. Az esemény sajtófőnöke elmondta, hogy 2017-ben is lesz PénzSztár.

Ők jutottak be a Dal 2017 döntőbe

Bemutatták A Dal 2017 30 elődöntős produkcióját csütörtökön a budapesti Akvárium Klubban. A versenybe bejutottak között van a Kállay-Saunders András, aki immár negyedszer száll versenybe A Dal történetében.

Murray nyerte a vb-döntőt, maradt a trónon

A brit Andy Murray nyerte a férfi teniszezők londoni ATP-világbajnokságát, miután a döntőben két sima szettben verte a korábbi világelső szerb Novak Djokovicot.

Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Mindkét magyar váltó döntős

A magyar rövidpályás gyorskorcsolyázás történetében először fordult elő, hogy mindkét magyar váltó döntőbe jutott egy világkupaversenyen: a calgaryi rajton a nők ráadásul országos csúccsal.

Nem volt vitás, melyik lesz a Nyerő Páros

Véget ért az RTL Klub sikerműsora, a döntőt már élőben követhették a nézők

A sztárreality végén Peller Annáék mérkőztek meg Valkó Eszterékkel, végül előbbiek nyertek, méghozzá a műfajban szokatlan, hatalmas fölénnyel.

Füzér lovasa nyerte a 9. Nemzeti Vágtát

Kun Ferenc, Füzér lovasa Colonia Victoria nevű lován nyerte a 9. Nemzeti Vágta döntőjét vasárnap este a fővárosi Hősök terén.

Kínai arany női röplabdában

A kínai válogatott nyerte a riói olimpia női röplabdatornáját, mivel a szombati döntőben 3-1-re legyőzte a szerb csapatot.

Neymar büntetője megtörte az átkot

Tizenegyesekkel nyerte a németek elleni futballdöntőt a brazil válogatott, először lettek a sportág olimpiai bajnokai három ezüst- és két bronzérem után.

Az argentinok nyerték a döntőt férfi gyeplabdában

Az argentin válogatott 4-2-re legyőzte a belga csapatot a Rio de Janeiró-i olimpia férfi gyeplabdatornájának csütörtöki döntőjében.

Josida kikapott, nem lett négyszeres birkózóbajnok

Az 53 kilogrammban érdekelt, háromszoros olimpiai bajnok Josida Szaori a döntőben kikapott az amerikai Helen Louise Maroulise-től a riói játékok női birkózóversenyeinek utolsó versenynapján.

Kozák a címvédésért száll vízre csütörtökön

A négy csütörtöki A döntőből háromban lesz magyar hajó a riói olimpia kajak-kenu versenyén, női K-1 500 méteren Kozák Danuta a címvédésért száll majd vízre.

Német arany a női strandröplabdázóknál

A Laura Ludwig, Kira Walkenhorst női strandröplabda-páros győzött a riói olimpián.

Olaszország az első döntős női vízilabdában

Elsőként az olasz válogatott jutott a döntőbe a Rio de Janeiró-i olimpia női vízilabdatornáján.

Az Európa-bajnok duó is bejutott a férfi strandröplabdázók döntőjében

Az Európa-bajnok olasz férfi strandröplabda-páros is bejutott a döntőbe a Rio de Janeiró-i olimpián.

Kanadai aranyérem magasugrásban, döntős távolban az egyetlen orosz

A kanadai Derek Drouin a tavalyi világbajnoki győzelme után az olimpiai bajnoki címet is begyűjtötte férfi magasugrásban, amelynek keddi versenynapján az atlétikaversenyek egyetlen orosz indulója, Darja Klisina bejutott a női távolugrás fináléjába.

Kínai címvédés a női asztaliteniszezők csapatversenyében

A címvédő és világbajnok kínaiak nyerték a női asztalitenisz csapatverseny döntőjét a Rio de Janeiró-i olimpián.