DÖNTŐ
Douchev-Janics B döntőt nyert, Kopasz 10., Vasbányait kizárták

Douchev-Janics Natasa megnyerte a B döntőt, így összesítésben a 9. helyen végzett a kajak egyesek 200 méteres versenyében a riói olimpián. Kopasz Bálint K-1 1000 méteren 10. lett, az ugyancsak 1000-en versenyző kenus Vasbányai Henriket pedig kizárták a B finálét követően.

Brazil csoda rúdugrásban, Lavillenie nem tudott nyerni

Férfi rúdugrásban óriási meglepetésre, szenzációs versenyzéssel a hazai Thiago Braz de Silva diadalmaskodott a címvédő francia Renaud Lavillenie előtt a riói olimpia hétfői versenynapján.

Rudisha címet védett 800 méteren, Felix kikapott Millertől 400-on

A férfi 800 métert a kenyai David Rudisha, míg a női 400-at a bahamai Shaunae Miller nyerte meg remek futással a riói olimpia hétfői versenynapján.

Vasbányai nem jutott döntőbe kenu egyes 1000 méteren

Vasbányai Henrik harmadik lett a középfutamában, s így nem jutott be az A döntőbe a kenu egyesek 1000 méteres versenyében a riói olimpián.

Döntőben a Szabó, Kozák duó

A Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó megnyerte hétfői előfutamát, s ezzel egyből a döntőbe jutott 500 méteren a riói olimpián.

Bolt győzött 100 méteren, világcsúcs 400-on

A jamaicai Usain Bolt esélyeshez méltóan nyerte a férfi 100 méteres síkfutást a riói olimpia vasárnapi versenynapján. A férfi 400 méteren 17 éves világcsúcsot döntött meg a dél-afrikai Wayde van Niekerk.

Andy Murray megvédte címét

Andy Murray megvédte olimpiai bajnoki címét, mivel a Rio de Janeiró-i ötkarikás játékok férfi tenisztornájának vasárnapi döntőjében legyőzte az argentin Juan Martin del Potrót.

Lemaradt a vegyespáros aranyérméről Venus Williams

A Venus Williams, Rajeev Ram amerikai vegyespáros elveszítette a vasárnapi döntőt a Rio de Janeiró-i olimpia tenisztornáján.

A címvédő Murray az első döntős

Elsőként a címvédő Andy Murray jutott be a Rio de Janeiró-i olimpia férfi tenisztornájának döntőjébe.

Kerber-Puig döntő lesz a női tenisztornán

A német Angelique Kerber lesz a Puerto Ricó-i Monica Puig ellenfele a Rio de Janeiró-i olimpia női tenisztornájának fináléjában.

Márton Anita döntős súlylökésben

Márton Anita bejutott a súlylökés - magyar idő szerint szombaton 3.05 órakor kezdődő - döntőjébe a riói olimpián.

Férfi kétpár: Hatalmas verseny a horvátok és litvánok között

A férfi kétpár A döntőjében igen szoros verseny alakult ki Horvátország és Litvánia között – hosszú ideig jóformán fej-fej mellett haladtak. Végül a horvátok szerezték meg az aranyat.

Rio 2016 - A teljes hétfői műsor

A riói olimpia teljes hétfői programja magyar idő szerint (zárójelben a helyi idő).

Rio 2016 - Kapás negyedik 400 méter gyorson, Ledecky világcsúccsal nyert

Kapás Boglárka negyedik lett a 400 méter gyors vasárnapi döntőjében a riói olimpián, a számot az amerikai Katie Ledecky nyerte világcsúccsal.

EURO-2016 - A vasárnapi program, várható kezdőcsapatok

A franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság vasárnapi programja a várható kezdőcsapatokkal

EURO-2016 - Rendkívüli biztonsági készültség a döntő estéjén Párizsban

Rendkívüli rendőri készültség várható vasárnap este a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság döntőjét követően Párizsban a Champs-Elysées sugárúton, amelyet francia győzelem esetén elözönlenek majd a hazai szurkolók.

Wimbledon - Babosék kikaptak a női páros döntőjében

Babos Tímea a kazah Jaroszlava Svedova oldalán két szoros játszmában, 6:3, 6:4-re kikapott az amerikai Serena Williams, Venus Williams duótól a wimbledoni teniszbajnokság női páros versenyének szombati fináléjában.

Magyarország legszebb lányai

Megvan a Magyarország Szépe döntőjének mezőnye, a július 17-i televíziós versenyen tizenhatan szerepelhetnek, közülük lesz valaki az idei Miss World Hungary.

A negyeddöntő eredményei és a további program

A walesi válogatott jutott be pénteken a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság elődöntőjébe, miután 3-1-re legyőzte a belga együttest.

Chile megvédte címét a Copa Américán

Tovább tart az argentin átok, megint tizenegyesekkel kaptak ki a döntőben. Chile ünnepel.

NBA-szenzáció: bajnok a Cleveland!

Történelmi tettet hajtott végre a Cavaliers, még senki sem nyert döntőt 1-3-ról

Hétfőn hajnalban került sor a 2015-16-os NBA-szezon nagydöntőjének hetedik, mindent eldöntő mérkőzésére Oaklandben, a címvédő Golden State Warriors otthonában. A hazaiak ismétlésre, a vendégek történelmi tettre készültek azok után, hogy előbbiek már 3-1-re is vezettek a párharcban.

NHL - Fennállása során negyedszer lett bajnok a Pittsburgh

Fennállása során negyedszer lett bajnok a Pittsburgh Penguins az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), miután vasárnap a Stanley Kupa döntőjében negyedszer is legyőzte a San Jose Sharks csapatát. A rájátszás legértékesebb játékosának a Pingvinek csapatkapitányát, Sidney Crosbyt választották.

Gábor lett a Farm győztese!

A három finalista közül Gábor markolhatta fel a 20 milliót!

Elérkezett a nagy nap, hogy kiderüljön, ki a legjobb gazda. A finálé elején még igencsak szoros volt az állás, de ahogy haladt az idő és a kisfilmeket levetítve a nézők egybevéve láthatták a döntősök jellemrajzát, úgy vált szét a három százalékot jelző tábla. Elsőként Cintia esett ki, ezzel elfoglalva a dobogó harmadik fokát. A két fiú, Gergő és Gábor tűkön ülve várta a végeredményt és meglepően vették tudomásul, hogy bizony egyikük igencsak csúfos vereséget szenvedett. Amikor felgördült a függöny és kiderült, hogy Gábor megnyerte A Farm 20 millió forintos díját, a tőle megszokott naiv kedvességgel örvendezte végig az egész házat.

Öttusa-vb - Mindhárom magyar induló döntős a nőknél

Mindhárom magyar induló - Kovács Sarolta, Földházi Zsófia és Alekszejev Tamara - bejutott a pénteki döntőbe az öttusázók moszkvai világbajnokságának női versenyében.

Eurovíziós Dalfesztivál: Kiderült, kik lesznek ott a döntőn

Kialakult a 26-os döntő mezőnye a stockholmi 61. Eurovíziós Dalfesztiválon, miután a csütörtöki második elődöntőből újabb tíz előadó jutott a szombati fináléba. Utóbbiba a magyar Freddie Pioneer című dalával már kedden bekerült.