FERRARI
Magyar Nagydíj - Hamilton győzött és növelte előnyét

A címvédő és négyszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi, 33. Forma-1-es Magyar Nagydíjat, ezzel 24 pontra növelte az előnyét a pontversenyben a Mogyoródon másodikként záró, szintén négyszeres vb-győztes Sebastian Vettellel, a Ferrari német versenyzőjével szemben.

Magyar Nagydíj - Vettel új körrekorddal nyerte a harmadik szabadedzést

Saját maga tavaly felállított körrekordját megdöntve a négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája volt a leggyorsabb a 33. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombat kora délután rendezett harmadik szabadedzésén.

Német Nagydíj - Vettelé az első rajtkocka, Hamilton csak 14.

A hazai közönség előtt szereplő Sebastian Vettel, a Ferrari négyszeres világbajnok pilótája nyerte a Forma-1-es Német Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.

Sebastian Vettel nyerte a Forma-1-es Brit Nagydíjat

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Brit Nagydíjat, megelőzve a szintén négyszeres vb-győztes, címvédő Lewis Hamiltont, a Mercedes hazai közönség előtt szereplő versenyzőjét.

Spanyol Nagydíj - Hamilton győzött, Vettel csak negyedik

A világbajnoki pontversenyben vezető, négyszeres vb-győztes Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Spanyol Nagydíjat, amelyen az összetettben második Sebastian Vettel, a Ferrari szintén négyszeres világbajnoka csak negyedik lett.

Azeri Nagydíj - Hamilton nyerte a kaotikus bakui futamot

A négyszeres világbajnok, címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Azeri Nagydíjat, ezzel a vb-pontversenyben átvette a vezetést a most negyedikként záró, szintén négyszeres vb-győztes Sebastian Vetteltől, a Ferrari német versenyzőjétől.

Azeri Nagydíj - Vettel nyerte az időmérőt

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Azeri Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti az élről.

Kínai Nagydíj - Ricciardo győzött, Hamilton csak ötödik, Vettel nyolcadik

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Kínai Nagydíjat, amelyen a négyszeres világbajnok és címvédő brit Lewis Hamilton (Mercedes) ötödik, a szintén négyszeres vb-győztes, az összetett pontversenyben élen álló német Sebastian Vettel (Ferrari) csak nyolcadik lett.

Kínai Nagydíj - Vettel rajtol az élről, Hamilton csak negyedik

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Kínai Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat az élről.

Bahreini Nagydíj - Vettel a pole pozícióban

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte meg a Forma-1-es Bahreini Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat majd az élről.

Bahreini Nagydíj - A két Ferrari volt a leggyorsabb a második szabadedzésen

A két Ferrari volt a leggyorsabb a Forma-1-es Bahreini Nagydíj második szabadedzésén, pénteken.

Vettel nyerte az idénynyitó Ausztrál Nagydíjat, Hamilton második

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a szezonnyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíjat vasárnap Melbourne-ben, megelőzve a címvédő és szintén négyszeres vb-győztes Lewis Hamiltont, a Mercedes brit versenyzőjét.

Abu-Dzabi Nagydíj - Vettel volt az első szabadedzés leggyorsabbja

Sebatian Vettel volt a leggyorsabb a Forma-1-es világbajnokság Abu-Dzabi Nagydíjának pénteki első szabadedzésén.

Brazil Nagydíj - Vettel nyert, Hamilton a boxból rajtolva negyedik

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Brazil Nagydíjat, amelyen a negyedik vb-címét két hete bebiztosító Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője a boxutcából rajtolva negyedik lett.

Egyesült Államok Nagydíja - Hamilton nyert, világbajnok a Mercedes

A negyedik világbajnoki címéhez egyre közelebb kerülő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Egyesült Államok Nagydíját vasárnap a texasi Austinban, ezzel 66 pontra növelte előnyét az összetettben a most második, négyszeres vb-győztes Sebastian Vettellel, a Ferrari német versenyzőjével szemben.

Toto Wolff átérzi a Ferrari helyzetét

Sokat azonban nem szomorkodik a Mercedes csapatfőnöke.

Japán Nagydíj - Hamilton nyert, közel a vb-győzelem

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjat, és nagy lépést tett a vb-győzelem felé, mert az összetettben második Sebastian Vettel, a Ferrari német versenyzője kiesett.

Hamilton nyert pályafutása 200. futamán

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Belga Nagydíjat vasárnap, ezzel hétpontosra csökkentette a hátrányát az összetettben vezető és most második Sebastian Vettellel, a Ferrari német versenyzőjével szemben.

Hiába a 120 millió euró, Vettel egyelőre nem foglalkozik a szerződéshosszabbítással

A Ferrari marasztalná a német pilótát, ám Vettel még nem mond semmi biztosat.

Vettel nyert a Hungaroringen

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a 32. Forma-1-es Magyar Nagydíjat vasárnap a Hungaroringen, ezzel 14 pontra növelte az előnyét összetettben a most negyedik Lewis Hamiltonnal, a Mercedes brit pilótájával szemben.

Brit Nagydíj - Hamilton nyert, egy pontra Vetteltől az összetettben

A hazai közönség előtt szereplő Lewis Hamilton, a Mercedes háromszoros világbajnok pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Brit Nagydíjat, ezzel egy pontra csökkentette a hátrányát a vb-pontversenyben vezető, most hetedikként célba érő Sebastian Vettellel, a Ferrari négyszeres vb-győztesével szemben.

Továbbra is Vettelt akarja a Ferrari

Hamarosan lejár a német pilóta szerződése, ám az olasz istálló várhatóan az elkövetkezendőkben is igényt fog tartani rá.

A Ferrari verte a Mercedes-t Szocsiban a második szabadedzésen is

A nem várt eredmény még a Ferrari pilótáit is meglepte, hiszen az eddigi három Orosz Nagydíjból hármat a Mercedes nyert.

Ferrari „trickst” das Reglement simpel aus

Könnyedén kijátszotta a szabályzatot a Ferrari

Mercedes bekommt es vor der nahenden Formel-1-Saison mit der Angst zu tun. Der Grund ist der wieder erstarkte Rivale Ferrari. Die Scuderia hat offenbar ein neues Siegerauto entwickelt. Einen Boliden, bei dem Ferrari mit einem aerodynamischen Trick das Reglement umgeht.

Vettel szerény fickó maradt

Nem tartja magát hírességnek a németek négyszeres világbajnoka, saját bevallása szerint hétköznapi életet él

Mindenki irigykedve figyeli a Forma-1 pilótáit, az őket körülvevő luxust és sztárvilágot. Sebastian Vettel egészen máshogy látja a világot, nem tartja magát különbnek másoknál csak azért, mert gyorsan tud autót vezetni. Imádja a magyar versenyt és a várost is, megismételné tavalyi győzelmét.

A Genfi Autószalon csodái

Csütörtökön megnyitotta kapuit a látogatók előtt a világ elsőszámú autós seregszemléje, a Genfi Autószalon. A 86. alkalommal megrendezésre kerülő rendezvényen 200 gyártó képviselteti magát és 120 új modell kerül bemutatásra.

Rosberg tétlen visszavágása Mexikóban

1992 után először tért vissza Mexikóba, a fővárosban lévő Hermanos Rodríguez versenypályára a Forma-1-es világbajnokság mezőnye. Bár egy héttel korábban már bajnokká avatták Lewis Hamiltont, ő és csapattársa is nyerni jött Dél-Amerikába.