Felborult egy kenu a Balatonon, a rendőrök egy háromtagú családnak segítettek a partra jutni.

Bajba jutott kenusoknak segítettek a Velencei-tavon

Erős szélben mentettek ki két férfit a gárdonyi rendőrök a Velencei-tóból.

Vajda Attila nehéz időszakon megy keresztül

Az olimpiai bajnok kenus visszavonulása után a világ másik végén kezdett új életet. Ám helyzete korántsem mondható könnyűnek.

Kajak-kenu vk: Három magyar arany, összesen öt érem a szombati döntőkben

A magyar versenyzők öt érmet, három aranyat, valamint egy-egy ezüstöt és bronzot szereztek a szombat délelőtti 1000 és 500 méteres döntőkben a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa-versenyen.

Negyedik a Vasbányai, Mike kenus duó

A Vasbányai Henrik, Mike Róbert kenus duó negyedik lett 1000 méteren a riói olimpián.

Storcz Botond a női kajaknégyessel elégedett, a kenupárossal nem

A női kajaknégyes pénteki, magabiztos döntőbe jutásával maximálisan elégedett Storcz Botond, a kajak-kenu válogatott vezetőedzője, a férfi kenu páros produkciója viszont nem nyűgözte le.

Döntős a Vasbányai, Mike kenus duó

A Vasbányai Henrik, Mike Róbert kenus duó harmadikként zárt középfutamában 1000 méteren a riói olimpia pénteki napján, így bejutott a szám szombati döntőjébe.

Középfutamban a Vasbányai, Mike kenus duó is

A Vasbányai Henrik, Mike Róbert kenus duó a harmadik helyen végzett előfutamában 1000 méteren a riói olimpia pénteki napján, így a középfutamban folytatja szereplését.

A kenus Hajdu Jonatán második a B döntőben 200 méteren

A kenus Hajdu Jonatán második lett a B döntőben, így a 10. helyen végzett 200 méteren a riói olimpián.

Hajdu Jonatán B döntős

A kenu egyesek 200 méteres versenyében érdekelt Hajdu Jonatán negyedikként zárt szerdai középfutamában, s így a B döntőben fejezi majd be szereplését a riói olimpián.

Hajdu Jonatán remek bemutatkozása

A kenu egyesek 200 méteres versenyében érdekelt Hajdu Jonatán második lett szerdai előfutamában, s a később sorra kerülő középfutamban folytatja szereplését a riói olimpián.

Vasbányai nem jutott döntőbe kenu egyes 1000 méteren

Vasbányai Henrik harmadik lett a középfutamában, s így nem jutott be az A döntőbe a kenu egyesek 1000 méteres versenyében a riói olimpián.

Vasbányai a középfutamban kenu egyes 1000 méteren

Vasbányai Henrik harmadik lett hétfői előfutamában, így a középfutamba jutott a kenu egyesek 1000 méteres versenyében a riói olimpián.