KOZÁK DANUTA
Kajak-kenu vb - Három arany szombaton, Kozák duplázott

A magyar versenyzők három aranyérmet szereztek a szombati döntőkben a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon.

Kajak-kenu Eb - Négy magyar érem, közte egy arany a szombati döntőkben

A magyar versenyzők négy érmet: egy aranyat, két ezüstöt és egy bronzot gyűjtöttek a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság szombati 500 és 1000 méteres döntőiben.

Megszületett Kozák Danuta gyermeke

Megszületett az ötszörös olimpiai bajnok kajakozó Kozák Danuta gyermeke szerdára virradó éjjel.

Forbes: Hosszú Katinka a legértékesebb magyar sportoló

A tavaly három olimpiai aranyérmet szerzett Hosszú Katinka úszó lett ismét a legértékesebb sportoló a Forbes magyar kiadása által készített listán, amely a magazin márciusi számában jelent meg.

Kozák Danuta babát vár

Kozák Danuta ötszörös olimpiai bajnok kajakos hétfőn bejelentette, hogy babát vár.

Hosszú Katinka harmadik lett az év legjobb európai sportolóiról rendezett szavazáson

Cristiano Ronaldo portugál labdarúgó végzett az élen az európai hírügynökségek - köztük az MTI - 2016 legjobb európai sportolóiról rendezett szavazásán, melyen Hosszú Katinka harmadik lett.

Kozák Danuta valóra vált álma

A kajakos Kozák Danuta először merész álomnak gondolta, hogy három számban győzzön a riói olimpián, de végül sikerült megvalósítania.

Kozák Danuta: a legtökéletesebb pálya volt

Az 500 méteren győztes női kajaknégyes tagjai mindannyian azt hangsúlyozták, hogy tökéletes pályát teljesítettek a riói olimpián.

Aranyérmes a női kajaknégyes

A Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina összeállítású női kajaknégyes megvédve címét aranyérmet nyert szombaton 500 méteren a riói olimpián.

Döntőben a női kajaknégyes

A magyar női kajaknégyes megnyerte pénteki előfutamát, ezzel egyből bejutott a szombati döntőbe 500 méteren a riói olimpián.

Kozák Danuta megvédte címét - NAPI ÖSSZEFOGLALÓ

A kajakos Kozák Danuta címvédőként győzött női K-1 500 méteren a riói olimpia csütörtöki versenynapján, ezzel Magyarország 500. ötkarikás érmét, egyben 175. aranyát nyerte. A férfi vízilabda-válogatott megverte a brazil csapatot, így az 5. helyért játszhat szombaton.

Mi történt ma Rióban?

Délutáni összefoglaló a legfontosabb olimpiai történésekről

Storcz Botond: Danuta legenda

Storcz Botond szerint Kozák Danuta már legendának számít.

Kozák Danuta: most már 110 százalékban itt vagyok

Kozák Danuta szerint, aki négy olimpiai aranyérmével minden idők legeredményesebb magyar kajakosa lett, az első helyeknek majd tíz év múlva lesz igazán értéke.

Kozák Danuta aranyérmes

Kozák Danuta győzött 500 méteren, övé az 500. magyar olimpiai érem.

A kajakos Kozák Danuta 500 méteren aratott csütörtöki, riói diadalával Magyarország történetének 500. olimpiai érmét szerezte, egyúttal övé a 175. arany.

Kozák a címvédésért száll vízre csütörtökön

A négy csütörtöki A döntőből háromban lesz magyar hajó a riói olimpia kajak-kenu versenyén, női K-1 500 méteren Kozák Danuta a címvédésért száll majd vízre.

Kozák Danuta újabb futamgyőzelemmel a döntőben egyesben

A K-1 500 méteren címvédésre készülő Kozák Danuta az előfutam után a középfutamot is megnyerte szerdán, azaz magabiztosan jutott a döntőbe a riói olimpián.

Kozák Danuta futamgyőzelemmel kezdett egyesben

A K-1 500 méteren címvédésre készülő Kozák Danuta megnyerte szerdai előfutamát, s a középdöntőben folytatja szereplését a riói olimpián.

Aranyérmes a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó

A Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajak kettes aranyérmet szerzett 500 méteren a riói olimpia keddi versenynapján.

Döntőben a Szabó, Kozák duó

A Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó megnyerte hétfői előfutamát, s ezzel egyből a döntőbe jutott 500 méteren a riói olimpián.

Rió: Kozák Danuta az igazán nagyok közé léphet

Ha van sportág, ahol a legtöbbet remélhetjük, az a kajak-kenu

Augusztus 5-én rajtol a riói olimpia ötkarikás játékok, már nagyon közel a megnyitó. Mindig is komoly olimpiai nemzetnek számítottunk, amiben oroszlánrészt vállaltak kajakosaink és kenusaink, akik marékszámra hordták haza az érmeket a játékokról. Még úgy is a legeredményesebb csapat lehetnek Rióban, hogy a közelmúltban doppingügyek tépázták meg a sportágat.

Kajak-kenu Eb: Kozák Danuta két aranyat nyert fél órán belül

A kajakos Kozák Danuta aranyérmet szerzett K-1 500 méteren a moszkvai kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi versenynapján. Kozák nem sokkal később párosban is győzött Szabó Gabriellával az oldalán. A férfiak között Nádas Bence bronzérmet szerzett 500 méter egyesben.

Kajak-kenu vk - Kozák és a férfi kenupáros megnyerte az olimpiai válogatót

Kozák Danuta K-1 500 méteren, a Vasbányai Henrik, Mike Róbert duó pedig C-2 1000 méteren megnyerte a magyar olimpiai válogatót. A kajakos aranyérmes, míg a kenu páros hatodik lett a vasárnapi döntőben a duisburgi kajak-kenu világkupán, amely ezekben a számokban egyben a válogató második fordulója is volt.