LABDARÚGÁS
Tizennégy embert hallgattak ki a Groupama Arénában történt verekedés miatt

Összesen 14 embert hallgattak ki gyanúsítottként és négyet még keres a rendőrség a Groupama Arénában történt verekedéssel összefüggésben - közölte a rendőrség a police.hu-n szerdán.

A játékosok bizakodóak a magyar labdarúgó-válogatott jövőjét illetően

A játékosok bizakodva és pozitívan látják a magyar labdarúgó-válogatott jövőjét, noha az együttes története egyik legrosszabb évét zárta le, igaz egy 1-0-s győzelemmel a világbajnoki résztvevő Costa Rica ellen.

Gianluigi Buffon könnyes búcsút vett a válogatottól

Gianluigi Buffon könnyes búcsút vett az olasz labdarúgó-válogatottól, miután az 1958 óta most először nem jutott ki a világbajnokságra. „Sajnálom, hogy az utolsó játékom egybeesett azzal, hogy nem jutottunk ki a világbajnokságra” – mondta a focista hozzátéve, hogy voltaképpen nem is magát, hanem az olasz futballt sajnálja.

Futballszurkolók randalíroztak Brüsszelben, kéttucatnyi rendőr megsebesült

Legalább huszonkét rendőr megsebesült a marokkói futballválogatott győzelmét ünneplő szurkolók randalírozása miatt kialakult összecsapásokban Brüsszel központjában - jelentette a belga sajtó vasárnap.

Az FTC visszaállítja a korábbi biztonsági intézkedéseket

A Ferencvárosi Torna Club (FTC) visszaállítja a korábbi biztonsági intézkedéseket a Groupama Arénában a múlt szombati szurkolói rendbontás miatt.

Nyílt levélben szólítja meg a szurkolókat 50 korábbi Fradi-kedvenc

Ötven korábbi ferencvárosi kedvenc nyílt levélben szólította meg a szurkolókat a múlt szombati Ferencváros-Debrecen mérkőzésen történt, két súlyos és egy könnyebb sérüléssel végződő verekedéssel kapcsolatosan. Az egykori játékosok szeretnék, ha nem egy botrány, hanem a stadionba visszatért remek hangulat miatt figyelnének a klubra – derül ki a Magyar Idők cikkéből.

Nikolics: ideje lenne gólt szereznem

Nikolics Nemanja nagyon várja, hogy csütörtökön Luxemburgban több mint egy év után ismét magára ölthesse a magyar labdarúgó-válogatott mezét.

Tízezer frankra büntették az MLSZ-t

Pénzbüntetést kapott a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) a válogatott Svájc elleni világbajnoki selejtezőjén tapasztalt szurkolói magatartás miatt.

Ismét Böde volt a Ferencváros nyerőembere

A Ferencváros Böde Dániel góljával nyert a sereghajtó Mezőkövesd otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 14. fordulójában, szombaton. A válogatott csatár egy héttel ezelőtt az Újpest ellen is győztes gólt szerzett.

A Juve edzője aggódik a Milan elleni rangadó előtt

Hiába rúgott tíz gólt legutóbbi két mérkőzésén a Juventus, a csapat vezetőedzője szerint a legutóbb mutatott játék biztosan kevés lesz az AC Milan elleni győzelemhez az olasz labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának rangadóján.

Labdarúgó Magyar Kupa: Kiesett a Haladás

A címvédő Ferencváros után egy újabb élvonalbeli csapat búcsúzott a labdarúgó Magyar Kupában, a Haladás a legjobb 64 között kedden a harmadosztályú Tiszaújvárossal szemben maradt alul tizenegyesekkel.

Böde góljával a Ferencváros nyerte a rangadót

A Ferencváros Böde Dániel góljával 1-0-ra legyőzte az Újpestet szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójának rangadóján.

Már lehet jegyet venni a Costa Rica elleni meccsre

Szombattól (mától) lehet belépőket venni a magyar labdarúgó-válogatott idei utolsó, Costa Rica elleni mérkőzésére, amelyet a Groupama Arénában tartanak november 14-én.

Sousa nem akar szövetségi kapitány lenni

Nem vállalná a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztját Paulo Sousa, aki 2011 és 2013 között a Videoton vezetőedzője volt, és az Európa Liga főtáblájára jutott az együttessel.

Csányi: Storck körül elfogyott a levegő

Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke szerint az andorrai vereség után kapott második esélyt nem tudta kihasználni a kedden menesztett Bernd Storck szövetségi kapitány, mert menet közben elfogyott körülette a levegő.

Storck: a fejlődés már elindult

Bernd Storck, a válogatott távozó szövetségi kapitánya szerint a fejlődés már elindult a magyar labdarúgásban, és további alázatos munkával fenn is tartható.

Közös megegyezéssel távozott Storck

Bernd Storck és a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) közös megegyezéssel szerződést bontott, így a német szakember a szövetségi kapitányi és a sportigazgatói posztról is távozott.

Eltiltották Thomas Dollt

Thomas Dollt, a Ferencváros vezetőedzőjét egy mérkőzésre eltiltotta a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden.

Távozott posztjáról a Mezőkövesd vezetőedzője

Távozott posztjáról Radványi Miklós, a labdarúgó OTP Bank Ligában szereplő Mezőkövesd Zsóry FC vezetőedzője.

Mocsai Lajos szerint Storck vezetésével megtört valami

Mocsai Lajos kézilabdaedző, a Testnevelési Egyetem rektora úgy látja, Bernd Storck vezetésével megtört valami a magyar labdarúgásban – írja a Bors.

Magyarország – Feröer-szigetek: 1-0, a csoport harmadik helyén végzett a magyar válogatott

A mai mérkőzés tétje a csoport harmadik helye. Magyarország abban az esetben, ha döntetlent játszik vagy győz, a hatcsapatos csoport harmadik helyét érdemli ki. Előrébb már nem léphet a magyar válogatott, így aztán a világbajnokságról már biztosan lemaradt.

Storck: nem vehetik el tőlünk a harmadik helyet

Bernd Storck szövetségi kapitány optimistán tekint a magyar labdarúgó-válogatott utolsó, keddi világbajnoki selejtezőmérkőzésére, melyen Feröer-szigetek csapatát fogadja a Groupama Arénában.

Svájc – Magyarország: 5-2

Nem kis kihívás elébe néz a magyar labdarúgó-válogatott: miután a továbbjutásra már a matematikai esélyét is elvesztette, a csapat az eddig százszázalékos Svájccal mérkőzik meg Bázelben. A magyar válogatottnak ez az utolsó előtti világbajnoki selejtezőmérkőzése.

Döntetlent hozott feröeri-lett összecsapás

A magyar labdarúgó-válogatottal azonos világbajnoki selejtezőcsoportban szereplő Feröer-szigetek és Lettország gólnélküli döntetlent játszott egymással a kilencedik fordulóban szombaton.

Petkovic: nem akarunk döntetlenre játszani

Nem akar döntetlenre játszani a svájci labdarúgó-válogatott a magyarok elleni, szombati világbajnoki selejtezőmérkőzésen Vladimir Petkovic szövetségi kapitány szerint.

Iniesta „életre szóló” szerződést kötött a Barcelonával

Pályafutása végéig szóló szerződést kötött az FC Barcelonával Andrés Iniesta, a klub világ- és Európa-bajnok futballistája.

Magyar Kupa: Tíz gólt szerzett a Debrecen

Az élvonalbeli Debreceni VSC 10-1-re győzött a megyei első osztályú Csongrád TSE otthonában a labdarúgó Magyar Kupa hatodik fordulójában.

Szalai Ádám nem játszik Svájc és Feröer ellen

Sérülése miatt a Svájc és a Feröer-szigetek elleni világbajnoki selejtezőn sem játszik Szalai Ádám a magyar labdarúgó-válogatottban.

Ekkor térhet vissza Coutinho

Az elmúlt idők történései után ismét a pályán láthatjuk Coutinhót.

Hazai pályán sem bírt a Levantéval a Real Madrid

Nem kis meglepetést okozott, hogy a La Liga harmadik fordulójának szombati játéknapján a Real Madrid és Levante közötti mérkőzésen csak egy 1-1-es döntetlent sikerült összehoznia előbbinek.