VILÁGKUPA
Hosszú két arannyal nyitott Tokióban

Hosszú Katinka két aranyérmet nyert pénteken az úszó világkupa-sorozat tokiói, rövidpályás állomásának nyitónapján.

Hosszú Katinka négy érmet szerzett szombaton

Hosszú Katinka négy érmet - egy aranyat, egy ezüstöt és két bronzot - szerzett szombaton az úszók idei világkupa-sorozatának nyitóállomásán, az oroszországi Kazanyban zajló viadal második napján.

Hosszú Katinka két arannyal kezdett Kazanyban

Hosszú Katinka két első és egy második helyet szerzett pénteken az úszók idei világkupa-sorozatának nyitóállomásán, az oroszországi Kazanyban zajló viadal első napján.

Liu Shaolin aranyérmes 500 méteren

Liu Shaolin Sándor szombaton aranyérmes lett 500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolyázók olimpia kvalifikációs világkupa-sorozatának BOK Csarnokban zajló első állomásán.

Hosszú Katinka aranyéremmel zárt Moszkvában

Hosszú Katinka a szerdai két első és egy második hely után aranyéremmel zárta szereplését Moszkvában, a rövidpályás úszó világkupa-sorozat idei nyitóállomásán.

Hosszú Katinka két aranyat és egy ezüstöt nyert szerdán

Hosszú Katinka két arany- és egy ezüstérmet nyert a rövidpályás úszó világkupa-sorozat moszkvai állomásának szerdai nyitónapján.

Galambos Péter bronzérmes Luzernben

Galambos Péter bronzérmet szerzett a könnyűsúlyú egypárevezősök versenyében a világkupa-sorozat harmadik, egyben utolsó állomásán, Luzernben.

Galambos Péter ezüstérmes Poznanban

Galambos Péter ezüstérmet szerzett a könnyűsúlyú egypárevezősök versenyében a világkupa-sorozat második állomásán, Poznanban.

Péni István harmadik lett légpuskában

Péni István az alapversenyből elsőként jutott a döntőbe, amelyben a harmadik helyen végzett a férfi légpuskások között a gabalai sportlövő-világkupaversenyen.

Kajak-kenu vk: Három magyar arany, összesen öt érem a szombati döntőkben

A magyar versenyzők öt érmet, három aranyat, valamint egy-egy ezüstöt és bronzot szereztek a szombat délelőtti 1000 és 500 méteres döntőkben a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa-versenyen.

Demeter Bence győzött Los Angelesben

Demeter Bence nyerte a férfiak versenyét az öttusázók idei első világkupa-fordulóján, Los Angelesben.

Szatmári András nyerte a kardozók padovai viadalát

Szatmári András nyerte a férfi kardozók egyéni világkupa versenyét Padovában.

Liu Shaoang ezüstérmes 500 méteren

Liu Shaoang révén egy magyar érmet hozott a rövidpályás gyorskorcsolyázók sanghaji világkupa-versenyének szombati napja.

Orosz Viktor bronzérmes a teremíjász-világkupa marrákesi versenyén

Orosz Viktor bronzérmet nyert a teremíjász világkupa-sorozat marrákesi versenyén.

Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Két magyar érem és két országos csúcs

Liu Shaolin Sándor 1500, míg Kónya Zsófia 1000 méteren állhatott dobogóra a rövidpályás gyorskorcsolyázók Salt Lake Cityben zajló világkupa-fordulójának szombati versenynapján - előbbi ezüst-, utóbbi bronzérmes lett.

Rövidpályás gyorskorcsolya vk: Burján Csaba magyar csúcsa 1500 méteren

Burján Csaba révén országos csúcs született a rövidpályás gyorskorcsolyázók Salt Lake Cityben zajló világkupaversenyének pénteki selejtezőiben.

Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Mindkét magyar váltó döntős

A magyar rövidpályás gyorskorcsolyázás történetében először fordult elő, hogy mindkét magyar váltó döntőbe jutott egy világkupaversenyen: a calgaryi rajton a nők ráadásul országos csúccsal.

Rövidpályás úszó vk: Hosszú Katinka összjutalma 110 millió forint

Hosszú Katinka egymás után ötödször végzett az összetett pontverseny élén az úszók pénzdíjas rövidpályás világkupa-sorozatában, amelynek a szombat-vasárnapi hongkongi záróviadalán 10 aranyéremmel tette teljessé sikerét. Összesen 103 érmet gyűjtött az idén, ebből 73 az arany, az összkeresete pedig csaknem 110 millió forintra rúg.

Hosszú négy arannyal rajtolt, Kapás nyert 800-on Japánban

Négy arany- és egy bronzérmet nyert öt döntőjében Hosszú Katinka az úszók rövidpályás világkupa-sorozatának tokiói állomásán, a viadal első napján, melyen Kapás Boglárka jóvoltából még egy magyar győzelem született.

Hosszú Katinka öt arannyal zárt Szingapúrban

Öt arany- és egy ezüstérmet szerzett Hosszú Katinka az úszók rövidpályás világkupa-sorozatának szingapúri állomásán, a verseny szombati zárónapján.

Hosszú Katinka öt aranyat nyert vasárnap

Szombati négy elsőségét követően Hosszú Katinka vasárnap öt aranyérmet nyert az úszók rövidpályás világkupájának hatodik, dohai állomásán. Gyurta Gergely 1500 méter gyorson lett első.

Hosszú Katinka négy aranyat nyert szombaton

Hosszú Katinka hét döntőben négy arany- és két ezüstérmet nyert az úszó rövidpályás világkupa hatodik, dubaji állomásának szombati nyitónapján.

Berki Krisztián győzött lólengésben

Az olimpiai, világ- és Európa-bajnok Berki Krisztián nyerte szombaton a lólengés döntőjét a tornászok szombathelyi challenge világkupaversenyén.

Sidi Péter aranyérmes légpuskában

Sidi Péter nagyszerű teljesítménnyel megnyerte a férfi légpuskások versenyét a sportlövők Bolognában zajló világkupadöntőjén, melyen Péni István kilencedik lett.

Joó Abigél aranyérmes Taskentben

Joó Abigél aranyérmet szerzett szombaton a cselgáncs világkupa-sorozat taskenti Grand Prix-versenyén.

Négy első és két második hely Hosszú keddi dubaji mérlege

Hosszú Katinka négy első és két második hellyel zárta az első, keddi versenynapot az úszók rövidpályás világkupájának ötödik, dubaji állomásán.

Hosszú három aranyérmet nyert Pekingben az első napon

Hosszú Katinka három arany-, illetve egy-egy ezüst- és bronzérmet szerzett a rövidpályás úszóvilágkupa negyedik, pekingi állomásának pénteki első napján.

Jégkorong-vk - Kanadai-európai döntőt rendeznek

Az európai válogatott hosszabbítás után 3-2-re legyőzte az előzetesen esélyesebbnek tartott svéd csapatot a torontói jégkorong-világkupa elődöntőjében, és a címvédő kanadai együttessel vívja majd a finálét.

Cselgáncs-vk: Joó Abigél aranyérmes Zágrábban

Joó Abigél aranyérmet szerzett vasárnap a cselgáncs világkupa-sorozat zágrábi Grand Prix-versenyén.

Jégkorong-vk: Szombaton rajtol minden idők egyik legerősebb tornája

A nyolc részt vevő válogatottban szinte csak az észak-amerikai profiliga (NHL) sztárjai kapnak lehetőséget minden idők egyik legerősebb jégkorongtornáján, a szombaton rajtoló világkupán.